| suntperfect a întrebat:

Ce credeti, oare pe procesorul asta Intel celeron dual core e1500 2.20ghz,va merge fifa 11 la medium sau la hig? cu o placa video msi gt 630 2gb si 4 gb ram? sau poate si fifa 12 sau fifa 13? Ce pareri aveti, cat de bun este procesorul si placa video? Voi putea sa joc jocuri din 2011-2012-2013 lejer la medium pe pc asta?
Cat mai multe raspunsuri daca se poate.

2 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Cred ca o sa iti mearga foarte bine fifa pe sistemul asta.
Daca vrei liga 1 pentru fifa 11 o gasesti aici:
http://rlsp11.blogspot.com
Mie imi merge foarte bine.
Bafta1

| DazzleOne a răspuns:

Placa video este foarte buna insa procesorul nu este chiar bun pentru gaming dar chiar si asa o sa ruleze fifa 11 la medium ca procesor poti incerca un amd fx 4 core sa