| HwsKi a întrebat:

Ce dvd drive extern recomandati ca sa imi instalez GTA V pe pc? Calculatorul meu nu are spatiu din ala pentru discuri, si vreau sa imi cumpar, ce ziceti de un Dell DW316?

Răspuns Câştigător
| IonutR1 a răspuns:

Nu prea conteaza asa mult, pe oricare l-ai lua e ok deoarece nu e ceva foarte important. Eu iti recomand acest DVD Drive : https://m.emag.ro/......D4F4XBBBM/ Mai mult nu ai nevoie... Nu are rost sa dai atatia bani pentru ceva ce vei folosi doar o data acum si poate de inca cateva ori in urmatorii ani. Bafta!