| oldschoolrom a întrebat:

Care este diferenta intre HDD Extern si cel portabil? Ce imi recomandati ca vreau sa imi cumpar un HDD Extern ( 500 gb si cel mai ieftin produs)?

3 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Hdd extern =hdd portabil. Nu te uita la diferentat de bani intre producatori. Mergi pe incredere pe marca Seagate, nu te va dezamagi.

| oldschoolrom explică (pentru AgathaRo):

Dar care magazin recomanzi dintre Emag, Altex, Domo sau cere online ca de exemplu: Evomag, CEL?

| AgathaRo a răspuns (pentru oldschoolrom):

Orienteaza-te si tu unde-i mai ieftin, transportul apoi poti trage concluzii de unde este mai rentabil.