| popescudorinel a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un laptop un ..am un buget de 1100 de euro.ce imi recomandati sa cumpar? ....marca sa fie Dell sau Sony vaio

10 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Uite asa ceva, foarte bun in jocuri. Pentru ce il folosesti? http://www.pcgarage.ro/......ux-silver/
daca vrei sa vorbim mai pe larg, sa iti dau mai multe detalii, id mess sprintaroiuflorin

| mgtow a răspuns:

Sony ar fi mai bun pentru ca e firma japoneza, dar si Dell tot chinezii il fabrica din cauza salariilor si mana de lucru mai ieftina.

| StartingANewLife a răspuns:

Firmele Acer si Asus au cel mai bun raport calitate/pret.

| K0sti a răspuns:

Fara Dell! Sony, Asus, sau HP. La altceva sa nu te uiti. Cauta pe net si o sa gasesti sa review-uri cu rata de cadere a diferitelor branduri de laptop-uri. Dell-urile sunt pe primele locuri din coada, adica vai mama lor. Si asta o pot confirma si eu. Cu asta ma ocup. Cea mai mare fiabilitate...ASUS.

| mixxjim a răspuns (pentru K0sti):

Pentru ca spui ca esti in bransa indraznesc si eu o intrebare, stii cumva si daca exista si tablete (la noi pe piata) pe care se poate instala si office-ul (macar word)?

| K0sti a răspuns (pentru mixxjim):

Cele care au Android da, exista modele care cred ca au deja prinstalata versiunea de office pentru android. Cauta pe net. Office Suite Pro se numeste varianta pentru Android.

| mixxjim a răspuns (pentru K0sti):

Ok, multumesc mult de raspuns!

| K0sti a răspuns (pentru mixxjim):

Cu multa placere!

| John1973 a răspuns:

Iti recomand pe acesta http://bit.ly/1C6jpnp

| BoDoGFX a răspuns:

Cea mai mare prostie este sa iti cumperi laptop dupa marca.
La Sony Vayo platesti mai mult brandul decat piesele din laptop. In ziua de azi se cumpara cel mai mult ACER, ASUS si LENOVO.

Daca esti din Bucuresti te pot ajuta eu sa iti alegi un laptop bun.

Mult succes!