| AsulJokerului a întrebat:

Ce e mai tare SA joci pe CS furien sau deathrun.deu deocamdata cred ca furien (totusi lasati-mi niste servere de furien classic nu ultimate mod e naspha dai funa la cele mai multe servere de furien

Răspuns Câştigător
| UniKKoL a răspuns:

Furien.cs1.ro
hero.cs1.ro
furien.lunetistii.ro
fury.cs1.ro
nu ai nevoie de mai multe astea sunt populate si bunewinking

1 răspuns:
| Em1neM a răspuns:

Eu cred ca e mai tare deathrun mai ales daca te sti dupa ce mergi cu 2.000 viteza e tare rau. uite doua servere cele mai tari dr.freakz.ro dr.blackgames.ro bafta funda?