| radu1365 a întrebat:

Ce echipa e cel mai convenabil de facut la ultimate team? Adica cu jucatori cumparati..eu am acuma Tottenham deoarece nu sunt foarte scumpi jucatorii si se inteleg bine.Dar cred ca mai sunt echipe ieftine cu jucatori buni.Ce zice-ti?

Răspuns Câştigător
| SerKaN06 a răspuns:

La Ultimate Team, nu trebuje neaparat sa iti faci o echipa cu toti jucatorii sau emblema...
Poti sa transferi orice jucator, de la orice echipa...

De exemplu, eu il am pe Cavani de la PSG, si pe James Rodriguez de la Real Madrid

Funda?

| radu1365 explică (pentru SerKaN06):

Stiu.dar conteaza chemistry si de aia zic sa fie de la o echipa sau dintr-un campionat.

2 răspunsuri:
| SerKaN06 a răspuns:

Pai daca din acelasi campionar chemistry-ul e bun, poti incerca din Bundesliga... Sunt ieftini si buni...

Bafta