| MTL a întrebat:

Ce Este Counter-Strike pe Steam?
La ce ajuta?
Vreau multe detalii!
Funda

6 răspunsuri:
| WhiteAndProud14 a răspuns:

E acelasi CS pe care il ai si tu doar ca e simplu fara nici un addon etc, ai steam browser, prieteni direct din joc si alte chestii folositoare. Se merita 100% sa ai CS original.

| MTL explică (pentru WhiteAndProud14):

Da dar imi merge foarte greu cs-u... se misca in reluare si cand merg ma da cu 2 sec in spate

| WhiteAndProud14 a răspuns (pentru MTL):

Vezi sa faci ce ti-am spus, si vezi daca ai driverul video instalat.
Ce configuratie are pc-ul tau?

| Buetzzy a răspuns:

Uite care e treaba cu cs pe steam. In primul rand cu cs pe steam poti intra pe anumite servere la care cu un cs obisnuit nu ai putea sa intri gen pgl. In al doilea rand cu steam prinzi mai mult fps.Cel mai ieftin adica decat cu cs este la 10 euro(original) si 5 euro neoriginal. Daca vrei original ia-l de pe ComputerGames sper ca te-a ajutat.

| MTL explică (pentru Buetzzy):

Ai id de mess sa vorbim ca am mai multe probleme cu cs. da-mi id tau de mes sau til dau eu?

| Buetzzy a răspuns (pentru MTL):

Ti-l dau eu crazy_street98 da-mi add