| gufimama123 a întrebat:

Ce este steam si la ce ajuta ( La counter Strike! )

Răspuns Câştigător
| P3TR3 a răspuns:

Sall...
Steam este un ''program''...defapt un fel de hack dar este legal in cs stai calm.
El te ajuta impreuna cu castile..sau boxele sa faci fraguri (Sa omori multi playeri)
De exemplu daca stai la panda cu steam'ul esti bestial.le auzi pasii.
Auzi pasii mai tare ca toti, iar ca sa fi sigur ca si ei nu te aud..mergi cu shift..si faci fraguri muuulte...
Succes la fraguri.winking
Funda puppy dog eyes?winking
Key Bye! wave

3 răspunsuri:
| GaNeA001 a răspuns:

Pe steam producatorii isi promoveaza jocurile si daca joci pe steam = joci jocuri originale (trebuie cumparate). La CS nu ajuta, doar poti sa intri pe serverele ONLY STEAM sau poti vorbi cu prietenii pe chat(numai voi doi ma refeR) si pe unele servere l-a luat admin gen...e nevoie de steam pentru a primi admin, sau daca ai steam lumea te crede "mai matur" cum ar veni.

| GGUESS a răspuns:

Pai cu steam ai o calitate mai buna la video, si multe altele schimbate!

| ionutzwk a răspuns:

Steam este platforma prin care este distribuit cs ca si la gta este rockstar games