| aumih16 a întrebat:

Ce faci de exemplu daca nu iti merge un joc de pe internet? Adica daca esti conectat la vreo retea de socializare, ce faci daca nu iti merge jocul respectiv? Astepti sau ce trebuie sa faci exact? E mesajul ala an invalid platform session was found si zice de vreo doua ori acest mesaj! Daca stie cineva cum se poate rezolva chestia asta!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

In primul rand nu de panichezi si nu spamezi semnul exclamarii. In al doilea rand nu poti face nimic, problema e de la serverul lor si trebuie sa astepti sa se rezolve.

| aumih16 explică:

Am inteles! credeam ca se poate rezolva cumva mai repede! nu mai incet! dar poate ai dreptate! o fi de la serverele lor!