| Anda_5861 a întrebat:

am si eu o intrebare.acum 2 zile mi-a activat maicamea optiunea fluture 7.si imi zice ca am internet catre retlele fixe din UE si catre orice retea din SUA si Canada.si cand vreau sa intr'u pe google de exemplu imi zice "Acces invalid". de 2 zile nu imi dau seama care e problemalaughing. am Telefon LG KF750. e nou si de aceea nu stiu de ce nu mergestraight face. Help plss:*.

5 răspunsuri:
| emmyl a răspuns:

Trebuie să ai setările pentru internet. Se pot solicita setări automate de la Orange.
Dar dacă mă uit bine pe opțiunea Fluture, văd că nu ai internet inclus, doar minute și sms-uri.
http://www.orange.ro/abonamente-de-voce/fluture/fluture-10/index.html

| Anda_5861 explică (pentru emmyl):

Pai asa imi zice ca am si internetstraight face

| emmyl a răspuns (pentru Anda_5861):

Am greșit. Ai 30 mb. E puțin, dar ar trebui să meargă. Solicită setările automate de internet aici:
http://www.orange.ro/setari-telefoane/

| PinkPanther a răspuns:

Cum sa ai internet catre retele fixe, sau catre altceva? laughing) internetul il ai sau nu.
Cel mai bine suni la ei, poate nu ai setarile pentru internet in telefon

| Neworder21 a răspuns:

Posibil trebuie decodat.
mergi la un service GSM