| RoCosmin a întrebat:

Ce fel de jocuri se pot juca pe un Playstation 2 modat? adica se pot juca si cele care nu au aparut si pentru ps2? de exemplu GTA IV care a aparut doar pentru Xbox 360, PS3 si PC... se poate descarca si juca pe ps2 daca este modat? A, si inca ceva, de unde pot descarca jocuri pentru ps modat?

Cam asta ar fi, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| PolBoss a răspuns:

Nu poti juca jocuri pe ps2 care au aparut pe xbox 360, ps3 sau pc, cred ca poti juca jocuri de ps1. Ca sa descarci jocuri de ps2 intra pe google si scrie TPB, accesezi primul rezultat si mai incolo te descurci.

| RoCosmin explică (pentru PolBoss):

Multumesc pentru raspuns. si daca stau sa ma gandesc mai bine... o sa imi cumpar ps3 si o sa il modez ca sa nu cheltui bani degeaba pe jocurile originale si poate cine stie... o sa il gasesc deja modat si de vanzare happy noroc sa am si bani cash happy

2 răspunsuri:
| RoCosmin explică:

Nu multumesc... pot face bani si fara ajutorul tau " foarte util " si 100% credibil si sigur!