| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Ce fel de minecraft merge la placa video de 504 MB si driver InTEL Extreme Graphics 2? Dati-mi va rog si site de unde il pot descarca.

Răspuns Câştigător
| axl013 a răspuns:

Sunt niste comenzi apesi t dupa care tastezi /register parola parola si apoi dai login parola
sau in alte servere apesi t si scrii /register parola
apoi dai /login parola
de retinut in loc de parola pui ce cuvant vrei sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| axl013 a răspuns:

Incearca minecraft 1.5 de pe minecraft-Romania

| FlorinSalamNr1 explică (pentru axl013):

Am incercat sa il descarc l-am instalat si cand l-am pornit m-i-a aparut BAD VIDEO CARD DRIVERS

| axl013 a răspuns (pentru FlorinSalamNr1):

Instaleaza java in calculator http://java.com/en/download/index.jsp

| FlorinSalamNr1 explică (pentru axl013):

Il am instalat dar am rezolvat problema.As mai avea o problema.Cand intru pe un server minecraft fara cont premium cu minecraftSP nu pot sa ma misc si cand ma misc ma da imediat de unde am plecat si cand trimit mesaje in chat imi zice sa ma conectez.Ce sa fac?