| An0NiM2014 a întrebat:

Ce firme de laptopuri sunt bune? mersi.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Intrebarea asta e absolut cretina, ca si raspunsul lui n3. Nu de alta, dar ca si cum ai intreba "ce firme de masini sint bune" si ti-ar raspunde cineva care a condus 2 sau 3 modele pe parcursul a 30 de ani - depinde foarte mult de model, asa ca mai bine zi ce buget/nevoi ai, si mai discutam. Cumpar produse IT de vreo 20 de ani si crede-ma ca m-am invatat minte sa renunt la prejudecatile de genul "MSI rulz, ASUS sucks" si altele similare.

1 răspuns:
| n3offycial a răspuns:

Apple, Dell si Asus atat restul is naspa am un laptop Apple de 2 ani si functioneaza perfect