| cucaracia a întrebat:

Care sunt cele mai bune firme d laptopuri pe care sa marga bine si jocuri? mersi...

Răspuns Câştigător
| Lolo666 a răspuns:

In principiu Asus, DELL si Sony... Dar trebuie sa stii sa cauti!
Bafta!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cucaracia explică:

Ms pentru sfat Ripperizza, am aflat si de la altii ca acestea sunt cele mai bune. Am auzit ca si Toshiba is bune, oriqm eu mi-am luat un Asus http://www.emag.ro/......2DR-EX120D sper sa mearga bine inca nu l'am folosit nu are sistem de operare.

| cucaracia explică:

Dc win 7? eu vreau xp, is obisnuit cu el si nu vreau sa il schimb sad, oare nu ar merge bine si win xp?

| Lolo666 a răspuns:

Ma bucur ca ai gasit ceva pentru tine!
Bafta in continuarebig hug
Pe laptopul pe care ti l-ai luat acum, ar merge bine Windows 7big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alienware