| Caataa a întrebat:

Ce Gta-uri stiti in afara de vice city 3 san andreas liberty city dau funda pentru cel mai bun

5 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

GTA 4 cel mai bun din serie. Acum sa vedem ce va fi cu GTA 5. peste vreo 6 luni (mai intai apare pe console, si la unele jocuri dureaza chiar foarte mult sa apara si pentru PC).

| suffarstar a răspuns:

Incearca mafia e un joc foarte bun, seamana cu gta.

| dracu14 a răspuns:

Gta 1, gta2, gta advance, gta3, gta vice city, gta san andreas, gta 4, gta5
si ca moduri sunt gta Romania 2(combinatie intre modul mamaia vice si gta 3)
gta mamaia vice(vice city cu masini romanesti)
gta Bucuresti(gta san andreas cu masini romanesti)
gta 3 real(gta 3 cu masini din realitate)

| GrigorieMas a răspuns:

A aparut GTA 5 pentru pc deja, daca nu stiai, si daca trebuie sa aiba neaparat numele de Grand theft auto, atunci nu mai cunosc altele, dar exista jocuri ca Sleeping dogs, si Saints row the third, daca vrei, seamana aproximativ cu gta.

| vlad255 a răspuns:

Gta romaneasca si vice city4