| xcristix a întrebat:

Ce hosting are blogger blogspot de la google, adica stiu ca e gratis dar pot uploada ceva pe el sau are limite de trafic? funda pentru cel mai bun si rapid raspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu poti pune attachment sau uploada nimic in afara de videoclipuri, flash-uri si imagini. Incearca un site de upload si apoi pune link-urile in postari. happy

| xcristix explică (pentru anonim_4396):

M-am gamdit la asta, adica pot sa o fac cu youtube, dar vreau sa am eu propiul site gen youtube, pentru ca vreau sa fiu original si vreau sa-mi pun google adsense care cere si el originalitate, deci nu pot sa ma umplu de jocuri si filmulete de pe alte site-uri si sa sper ca o sa mai ma accepte cai de la google adsense, da oricum m-ai lamurit ca nu pot uploada nimic asa ca iti dau funda, dar te rog mai spune-mi daca e vreo limita de trafic te rog!

| anonim_4396 a răspuns (pentru xcristix):

Nu, nu are limita de trafic. happy