| RuxyToXicEmoGirl a întrebat:

Buna TPU.dau FUNDA, care este mai bun google+ s.au blogger limitat, blogspot? ca vreau sa imi fac cont spuneti si care este diferenta intre ele sa stiu.

2 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Google+ e reteaua de socializare de la Google, iar Blogger (Blogspot) e portalul lor de bloguri. Nu sunt in competitir, asa ca nu pot fi comparate. Daca ne intrebai ce e mai bun Facebook sau Google+ era altceva.

Asa ca depinde de ce vrei: vrei sa socializezi, atunci alge Google+, vrei sa ai un blog, atunci alege Blogger

| toghaphyboom a răspuns:

Eu zic ca blogger e cel mai bun ^_^
Blogger e acelasi lucru cu blogspot.

Google + nu imi place deloc prin simplul fapt ca e greu sa il personalizezi si sa postezi.