| cosminache a întrebat:

Ce imi recomandati? Sa cumpar un joc asa normal (adica sa imi vina acasa CD-u cu carcasa) sau pe STEAM? Ca ma gandesc ca pe steam am acele avantaje cu prietenii, ca pot sa downloadez jocul mereu cand vreau, fara sa platesc un transport. Ce imi recomandati? Si prin steam se plateste prin PayPal nu?

1 răspuns:
| NoLimiT_6750 a răspuns:

Te sfatuiesc pe steam..Pe steam am si eu,si e chiar o chestie geniala.
Da, PayPal platesti, insa poti cumpara de pe alte site-uri, gen computergames, cu reincarewinking