| nfsdbfkdsdsgd34 a întrebat:

Cine imi spune, la extraoptiunea web'n'walk am internet nelimitat o luna? Si ce trebuie sa formez sa aflu. Funda

2 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

E nelimitat cat ai extraoptiunea activa. Merita! Nu trebuie sa formezi nimic, e la fel cu minutele nelimitate, nu ai ce sa formezi ca sa vezi cate mai ai pentru ca...sunt nelimitate tongue

| LorennaAlexandra a răspuns:

Nu stiam ca e nelimitat.Am incercat si eu anul trecut si cei de la cosmote mi-au spus sa sun la 122[[cred...nu mai tin minte]]. Incerca sa suni poate acesta e numarul corect.Acolo vei afla mai multe informatii despre web'n'walkhappy