| davidtm a întrebat:

Buna am activat o extraoptiune de la cosmote si zice "Acces web’n’walk nelimitat" asta ce inseamna?

2 răspunsuri:
| CosmoteRomania a răspuns:

Buna David,
Web’N’Walk este un serviciu de Internet mobil care iti pune la dispozitie: un portal mobil, descarcare de continut si navigare. Scopul portalului este sa te ajute sa gasesti cu usurinta ceea ce te intereseaza - informatii, o adresa on-line sau descarcari de imagini, sonerii, jocuri, teme, animatii si videoclipuri (la sectiunea adult).
Web’N’Walk este disponibil atat utilizatorilor de cartela COSMOTE, cat si clientilor cu abonament.
Activarea extraoptiunii web'n'walk cu doar 2, 99 euro lunar, fara TVA (3, 71 euro lunar, TVA inclus) iti ofera acces nelimitat de pe mobilul tau la portalul web'n'walk si la paginile de web favorite.

Daca vrei sa alegi cand sa te conectezi cu serviciul web'n'walk, poti alege sa ai acces nelimitat la internet pe mobil timp de o zi, cu doar 0, 49 euro fara TVA (0, 61 euro, TVA inclus).
Multumim