| TraDeMaDe a întrebat:

Ce inseamna You've been blocked from using this feature because you may have violated Facebook's Terms. Please review the Community Standards to learn what's acceptable to share on Facebook.

If you need help, please contact us.
? pe facebook am primit chestia asta! Cat timp sunt blocat?

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Probabil ca permanent vei avea contul blocat. Sunt niste termeni si conditii pentru utilizarea FB-ului. Ai incalcat regulamentul impus. Ia legatura cu ei.

| TraDeMaDe explică (pentru AgathaRo):

Pentru totdeauna?

| AgathaRo a răspuns (pentru TraDeMaDe):

Nu stiu ce ai gresit sa pot da cu parerea in situatia ta. Ia legatura cu ei si vei primi un raspuns din partea lor.