| lewiscristian_4963 a întrebat:

Salutare TPU am o problema cu Facebook-ul st blocat de la Craciun si nu stiu cum sa rezolv, nu pot da like trimite mesaje sau comenta la fotografii imi apare:https://www.facebook.com/....../photo.php mesajul:::You've been blocked from using this feature because you may have violated Facebook's Terms. Please review the Community Standards to learn what's acceptable to share on Facebook.

If you need help, please contact us. dau funda si nu vreau alt cont!

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Am patit si eu asta.Cei de la facebook zic ca ai abuzat sa dai like, mesaje, distribuiri si o sa dureze mai multe zile de exemplu la mine au fost cam 3-4 zile nici nu mai stiu.La mine a fost ca am dat cereri de prietenie si ca cererile nu au fost acceptate.
Incearca sa dai like si cand iti apare mesajul, vezi ca poate zice si cat timp esti restrictionat.
Sper ca problema sa se remedieze! O seara placuta!

| lewiscristian_4963 explică (pentru RyGoLeTa):

Mersi frumos dar nu apare cat timp st blocat si nu e problema de 3 -3 zi de de 30 si ceva nu stiu ce sa mai fac

| RyGoLeTa a răspuns (pentru lewiscristian_4963):

Nu ai pentru ce!
Daca e de o luna e cam grav dar nu ai ce sa faci decat sa astepti.
O seara frumoasa!