| anonim_4396 a întrebat:

Ce joc ar fi mai bun pentru PS3 dintre: Mass Effect 3, Uncharted 3, Call of Duty Modern Warfare 3, Need for Speed The Run, Ratchet & Clank All4One, InFamous 2, Batman Arkham City, Resistance 3, Killzone 3, FIFA 12, Prototype 2, MK9, Battlefield 3, Skyrim, FallOut New Vegas, Portal 2, Syndicate? Se pot si 2 jocuri, dar pana in 300 lei.

Răspuns Câştigător
| stefanioneci123 a răspuns:

Cel care iti place tie Funda

5 răspunsuri:
| nurckye a răspuns:

Uite cum faci: Sa zicem ca iei skyrim, il termini si o sa vezi toate jocurile enumerate la juma' de pret

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

COD mw3

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am vazut in paralel cum merge pe Xbox, PS3 si PC, iar pe PC clar mergea cel mai bine. Oricum, mersi

| sorin100 a răspuns:

Skirim si uncharted 3

| anonim_4396 explică (pentru sorin100):

Mi-am luat Skyrim si se pare ca nu e chiar atat de stralucit cum parea din gameplay. Nu mi-am luat teapa insa, cand am aflat ca fix la fel merge pe Xbox. Si Uncharted 3 l-am terminat, epic, ce sa zic...