| MistersRapidistMaRiuS a întrebat:

Ce jocuri aveti? in 10 minunte dau funda dar nu raspunsuri urate

4 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Sunt multe jocuri "frumoase"/interesante.Cum ar fi :
-Darksiders - e un super joc, merita jucat
-GTA - toate titlurile sunt interesante mai ales IV
-fifa/pes - sunt niste jocuri pentru. cei carora le place fotbalul (mie nu prea, asa ca nu ma joc big grin)
-Counter strike - daca ai chef sa omori ceva incearca jocul asta
-NFS - mi-a mancat ore din viata laughing). anyway e dragut
-minecarf - un sandbox game GENIAL. iti recomant sa-l incerci (nu ai nimic de pierdut, doar de castigat)

Cam atat pana acum.As putea vorbi mult despre jocurile pe care le-am jucat, dar ca sa nu te plictisesc iti las doar astea.

Succes!

| 22cool22 a răspuns:

Gta 4, gta san andreas, gta 3, gta vice city, fifa 10, pes 09, gta episode from liberty city...mai multe de ce?

| 1Rebbe a răspuns:

- G.T.A
-G.T.A. san andreas
-metin2
-4story
-world of warcraft
-starcraft :d
. funda?

| MistersRapidistMaRiuS explică:

Doua raspunsuri corecte unu gresit