| GlavierulMeuDe65_2815 a întrebat:

Cel fel de jocuri mai exista? funda la care imi raspunde bine sau corect cum sa zic astept raspunsuri in 10 minunte repede

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Pai online...tot romanu stie metin si CS. Offline: Crisys 1 si 2 COD black OPS, Rainbow six, Assassin'sCreed 1, 2, Brotherhood...etc Daca nu mai ai ce juca uitate la canalul de you tube AreaIT. Emisiunea e in fiecare simbata la 12:00

| Pisoiul a răspuns:

1.Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2. Tactical Team/Shooter)
2.Fracry2.(Shooter)
3.Crysis Warhead.(Shooter)
4.Ascension to the throne.(Real Time Strategy)
5.Resident Evil 4. (Horror
6.Resident Evil 5. (Horror)
7.Ghost Recon Future Soldier (Shooter)

| DedeX a răspuns:

Cabal online -> un joc care, mai pe intelesu tau, te atrage extrem de mult, eu sunt fata si am jucat foarte foarte mult timp, nu te poti deslipii de el.
Am jucat si counter strike 1.6, inca joc.
Dota este un joc care pe multi ii baga in capcana [ pe mine sincer nu ]
Warcraft 3.
Wolf team, este un fel de counter strike 1.6, doar ca aici intervin lupii.
Age of empairs, un joc pentru intelectuali.
Conquiztador.ro, un joc pe site, pentru geografie si istorie.
Mu online, frumos jocul.
Sunt foarte multe, sper ca te-am ajutat:*.