| YoNoMember a întrebat:

Ce jocuri bune imi recomandati pentru pc? As vrea ceva gen poveste cum este Assassin`s Creed.

10 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Devil may cry ( daca iti plac sabiile :]] ), Prototype ( daca iti plac chestiile mai ciudate)

| V1sL0w a răspuns:

GTA san andreas
Are o poveste uimitoare.

| YoNoMember explică (pentru V1sL0w):

Tu crezi ca eu nu stiam de gta san andreas daca ma jucam Assassin`s Creed 3 laughing

| inconscient a răspuns:

Mie imi plac cele poveste de pe bigfish, de gasit obiecte, le poti downlada pe gratis de aici:
http://www.bigfishgames.com/pc-games/
Mie imi plac multe cele Grimm tales, "the bride:, spre exemplu!
Sunt mai multe categorii! Succes!

| GeaniBirloi a răspuns:

Dishonored e tare http://www.youtube.com/watch?v=vmOogPD2ROI
The saboteur
http://www.youtube.com/watch?v=buj7dR5AdKY
Sper sa-ti placa. Funda?

| GabrielSeretan2001 a răspuns:

Incearca cs. global offensive versiunea 22. single player

| YoNoMember explică (pentru GabrielSeretan2001):

Numai Counter Strike are o poveste super laughing Nu e bun nu te supara....alceva daca ai

| monikdragutza a răspuns:

Aion are o grafica excelenta sau Metin 2 happy

| maestruk a răspuns:

Darksiders :are cea mai tare poaveste, razboiul dintre ingeri si demoni ajunge pe pamant, war(un din cei 4 calareti al apocalipsei)este chemat pe pamant mai repede, si din cauza acceasta se crede ca el a adus razboiul pe pamant, mai departe nu-ti mai spun...
preototipef :in acest joc personajul (Alex Marcer) primeste puteri supra omenesti, dar nu-si aminteste nimic, el cauta raspunsurile celor intamplate dar pe langa asta afla mai multe
Devil may cry 4: singurul joc care l-am jucat din seria devil may cry,are o poveste super frumoasa dintre un tip jumate demon si o fata, desigur ca in poveste se intampla mai multe, daca iti spun iti stric surpriza, jocul merita jucat
Rayman :povestea nu e cine stie ce, dar jocul e super
mass effect 3 : jocul are o poveste gandita
hitman (silent assassin.blood money, absolution)
Aceste jocuri m-au impresionat cu povestea si grafica lor. Daca mai vrei si alte jocuri:
Hunted:The Demon's forge
ag:black flag
MGS5
DESTYNY
Divinity.Original
Transformers: The Fall of Cybertron
Lollipop Chainsaw
Tomb Raider
Ravensdale
Burnout Paradise
Splinter Cell: Chaos Theory
Dragon Age: Origins
Fallout 3
deus ex human revolution
deux ex
Metal Gear Rising: Revengeance
inversion
velvet assassin
kingdoms of amalur reckoning
lords of the fallen
Yaiba: Ninja Gaiden Z
Castlevania: Lords Of Shadow 2
Thief
The Flock
Dreamfall Chapters: The Longest Journey
lost planet
Need For Speed Rivals
two worlds 2
Borderlands anyone
The Incredible Adventures of Van Helsing 2
The Incredible Hulk
supreme commander 2
batman arkham origins
The Stomping Land
Thief
3eyond
The Darkness II
Scuze ca am raspuns cam tarziu dar mai bine mai decat niciodata!
FUNDA?