| TƎD a întrebat:

Ce jocuri mai jucati si recomandati(fara metin, cs) daca stiti ceva sa mai pierd timpul poate in genul gta(sandbox), assassin creed. dau funda la cele mai bune

Răspuns Câştigător
| AndyDeea a răspuns:

Drive san francisco

8 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Jocuri de strategie cum ar fi ''Woobies'', CityBlox, Zuma, Frizzle fraz,happysper ca ti-am fost de ajutor

| DraGfirE a răspuns:

Joaca-te scarface the world is yours, driver parallel lines, mafia I, II jocuri gen gta sunt destul de faine mai ales scarface si online iti sugerez aika.

| CRISTY_6837 a răspuns:

Daca vrei jocuri adevarate fi atent:
GTA-urile:
1.GTA San Andreeas
2.GTA 4
3.GTA 5 (apare pe 2 noiembrie 2012)
4.GTA 4 LIBERTY CITY

NFS-urile
1.NFS The Run
2.NFS Carbon
3.NFS Most Wanted
3.NFS Shift 2
4.nfs Pro Street

Altele
1.Crysis 2 si 3
2.Mafia 2 si 3
3.Farcry 2 si 3
4.Agrar simulator 2012
5.Euro truck simulator 2011
6.prototype 2
7.metin 2 (mie nu imi place)
8.Ridge Racer Unbounded
9.call of duty 7
10.colin mcrare raly 2005
11.Sims 3
12.Land of dead 4
13.Dirt 3
14.medal of honor (toate)
15.half life 1,2 si 3
Cam atate stiu si joc.Sper ca te-am ajutat.imi dai si mie funda?

| catalinradu92 a răspuns:

Iti recomnda ArcaniA Gothic 4 uite iti las si un video casa vezi cum eu zic ca n-are cum sa nu iti placa mai ales la grafica lui

1: http://www.youtube.com/watch?v=t8Q5zfk9l7o

2: http://www.youtube.com/watch?v=VsiQ5BdmjCc
Daca ai nevoie de CRACK id meu catalinradu92 (atentie! numai lui Bogdanel12345678 ii dau la ceilanti ii cer o taxa, pentru ca CRAK-UL se gaseste greu si in afara de asta mai si costa, daca aveti nevoie si nu vreti sa platiti, cumparatil original de la firma CEL.RO

http://www.cel.ro/jocuri/arcania-gothic-4-pc-l/

| DavidDavv a răspuns:

Prototype e un joc foarte tare

| TƎD explică (pentru DavidDavv):

L-am terminat de mult timp...

| Gabriel_Popa_1993 a răspuns:

Http://signup.leagueoflegends.com/? ref=4eaad8dc9bdeb882826703 - League Of Legends cel mai tare joc PVP

| VeNa010 a răspuns:

Eu iti recomand Talisman online e super smecher.