| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri bune imi recomandati pentru ps2?

Răspuns Câştigător
| ZethKode a răspuns:

Salut! Deoarece am avut si eu PS2, pot sa iti recomand cateva jocuri. Jocuri de nelipsit: God of War 1 si 2, seria Naruto Ultimate Ninja. Jocuri destul de bune: Seria NFS, Black, seria Soul Calibur. Suplimentare: Mercenaries 2, seria Call of Duty, seria Devil may Cry si seria Dragon Ball. Bafta!

| Magnifico a răspuns (pentru ZethKode):

Stii vreun joc cu lupte (in afara de wrestling) ceva box sau mma/ufc pentru PS2?

2 răspunsuri:
| RazBoy02 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Teken 5 si Teken 6, Price of Persia The Two Thrornes, Dragon Ball Z, NFS MW, SmackDown vs Raw 2011! Incearcale mai ales daca il ai modat! Funda?