| TrainRider a întrebat:

Ce jocuri Co-Op bune mai cunoașteți în afară de Portal 2?
Online, nu local. Și...din păcate, nu shootere. sad

5 răspunsuri:
| syd a răspuns:

Diablo 3

| Piratul10 a răspuns:

Mai pune si tu mana pe o carte!winking

Răspuns utilizator avertizat
| Piratul10 a răspuns (pentru TrainRider):

Cooperative Games-unde joci cu macar inca un jucator impreuna impotriva altora. Ceva ca si varianta Multiplayer people care o ai la fiecare joc Dar totusi diferit.
Am jucat Splintel Cell, Assassin Creed Unity, Farcry 4, Diablo 3, Overwatch, Destiny si Borderlands 2...

Dar serios ti'as recomanda LoTR:War in the north, Lol, Down of War 2, Trine 2, Assassin Creed 3 si Rayman Origins. Sper ca te'am ajutat.
si chiar daca nu vrei shootere tot iti recomand Splintel Cell Convinction, e marfa!

Pune mana pe cartea aia, nu'mi pasa ce faci dup'aia cu ea poți sa o si aruncihappy

| Valeanu_Dragos-Andrei_1982 a răspuns:

Iti recomand league of legends.