| ciprian2097 a întrebat:

Ce jocuri cu masini imi merg si cu volan? FUNDA + VOT!

6 răspunsuri:
| bmwpassion a răspuns:

Eu am 18 wheels of steel across america si este un joc foarte frumos e cu camioane si merge si volanul la el.si mai stiu si ca merge la GTA vice city Bucuresti parca dar acolo nu e cine stie ce... FUNDA?

| ciprian2097 explică (pentru bmwpassion):

"18 wheels of steel across america". care sunt cerintele minime de functionare?

| bmwpassion a răspuns (pentru ciprian2097):

La ce te referi?

| ciprian2097 explică (pentru bmwpassion):

La joc, care sunt cerintele minime ale sistemului?

| George1963 a răspuns:

Daca vrei jocuri bune joacate. Driver San Francisco, Dirt 3, Jocurile din seria Need for Speed(pentru volan in special NFS Shift, Test Drive Unlimited 1 si 2

| feraridavid a răspuns:

Spune-mi ce pc ai ce ai in el sistemu? ....si iti zic eu o gramadawinking