| GABYCRISTIAN a întrebat:

Ce jocuri cu masini merg cu volan myria ty-1001?

4 răspunsuri:
| GabbyMTH a răspuns:

Orice joc ce are compatibilitate cu un controler ar trebui sa iti mearga ..incearca seria Dirt, Blur, Flatout 2, NFS.

| GABYCRISTIAN explică (pentru GabbyMTH):

Am NFS RIVALS dar nu merge sa il configurez.Ai idee cum as putea sa il fac sa mearga? Merg doar 2-3 butoane pe el. Precizez ca i-am instalat driverele si volanul este nou.

| GabbyMTH a răspuns (pentru GABYCRISTIAN):

Pai ..intra in settings la joc ..vezi daca iti recunoaste volanul ca controller si incearca sa schimbi butoanele. Daca nu merge nici asa intra in Control Panel>Devices & Printers si ar trebui sa-ti apara volanul acolo, la devices ..intra la proprietati si vezi ca ar trebui sa poti sa faci niste chestii ca sa-l reglezi.

| Aliofobius a răspuns:

Euro truck simulator 2