| Crysty1996 a întrebat:

Ce jocuri cu masini sooter sau altceva stiti pentru configuratia asta amd athlon 2600+ (1, 92 ghz ) 1, 25 ram si placa video nvidia ge force forsa fx 5500 dde 256 mb dati-mi si mie va rog niste jocuri ca nu mai stiu ce sa ma joc va rog foarte mult si cat mai multe jocuri sau un saiy de unde pot downloada foarte multye jocuri pentru aceasta configuratie. Dau vot si funda!

1 răspuns:
| EvangelineLovin a răspuns:

Need for speed most wanted, sau orice need for speed gasesti.