| LeEu a întrebat:

Ce jocuri de actiune aventura stiti? Dar sa fie si interesante.

Răspuns Câştigător
| The16 a răspuns:

Uite un site care o sa te tina la curent cu cele mai noi jocuri aparute ai aculo categori de jocuri http://www.buygames.ro/pc.htm acesta este un site dupa care se cumpara jocuridar u copiezi doar numele jocului si pe urma il cauti pe net
Bafta!

5 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Incearca Batman:Arham Asylum sau Arkham City, Saints Row 3, Lord of The Rings:War In North.

| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Wolfteam,World of warcraft, microvolts, metin, 4story, assasincreed, skilroad, shaia, repulse, league of legendes, s4league,everquest,atlantica online, talisman online,maplestory,mixmaster,farmera, transformice, alldols online, black shot, castle of heroes, battle field 1, 2, 3, cabal,perfect world,crime craft,rapplez,mu online,ran online,rekuiem,damoria,dofus,dragonica,fable, fiesta online, florensia, star strek, sims, 1, 2, 3, grand fantastia, hero online, lineage 2, aion, kings age sper ca te-am ajutat fundita?

| ionutr98 a răspuns:

Salut! Poti incerca Assassin's Creed 1..2..Brotherhood...Revelations,mai poti incerca Mafia 2, Alan Wake, Prince of Persia... Sper ca te-am ajutat Id-ul meu e:ionutrusu2007@yahoo.com daca vrei sa te mai ajut da-mi add! Funda?

| ionutr98 a răspuns:

Assassin's Creed Series, Mafia 2, Alan Wake, The Sabotuer, Prince of Persia. Sper ca te-am ajutat... Funda?

| Strictor a răspuns:

"Tomb Raider Legend" de exemplu este un joc foarte smecher. Mie imi place, sper sa iti placa si tie. Funda?