| Sn2013 a întrebat:

Stiti jocuri gen shoter (de aventura+actiune)? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| CISCO a răspuns:

Call of duty (mw1, waw, mw2, black ops, mw3, black ops2),battlefield,uncharted,borderlands,dead or alive,dead ahead,dead island,far cry,walking dead,dishonored,assasin's creed,call of juarez,max payne,dead space, bioshock, halo, mafia 2, medal of honorsi un joc care imi place mult crysis sau gears of war

| Sn2013 explică (pentru CISCO):

Care e cel mai bun dupa tine? Ca sa nu stau sa ma uit la toate. De fapt care iti plac tie cel mai mult?

| CISCO a răspuns (pentru Sn2013):

Call of duty mw3 si far cry 3 imi plac cel mai mult

7 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Salut! uite alegeti de aici tot ce doresti
orice categorie de jocuri
p.s e totul gratis
http://peers-ro.xit.su/load/categoria/first_person_shooters_fps/3

| Sn2013 explică (pentru buffa):

E si full? Casa stiu daca is demouri sau is full.

| Sn2013 explică (pentru buffa):

Da cum descarc jocuri de acolo?

| buffa a răspuns:

Pai, tu nu ai specificat cerintele calculatorului! eu doar ti-am propus

| Sn2013 explică:

Buffa esti sigur/a ca merg jocurile alea?