| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri de groaza stiti? Vreau sa le descarc si sa ma joc pe pc happy

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Singularity, Doom 3, FEAR 1, Bioshock.
Pe mine cel mai rau ma speriat Amnesia: The dark descent, e diferit de restul jocurilor... aici esti lipsit de apararehappy

4 răspunsuri:
| username a răspuns:

FEAR, Alice: Madness Returns, Metro 2033.

| DAnc3 a răspuns:

Silent Hill, Bioshock 1, 2, Fear 1,2, Dead Space 1, 2 astea is cele mai faine jocuri e groaza.

| SwaggGirlsMusic a răspuns:

Incearca SAW poate te ajuta(big grin)

| Aly_Alex_1997 a răspuns:

Daca vreti unele jocuri cu sabi si monstri daca vreti n ue neaparat uni dintre voi poate nu stiti prince of persia 2 warieo wefen poate va da la partea 20 dar sunt uni monstri care ii omariti mai greu dar la un monstru dahaca va despica daca va prinde sa fugiti de el daca ajunceti este negru