| annaangel17 a întrebat:

Ce jocuri faine stiti? M-am plictisit de metin si vreau sa incerc altceva. Funda si vot cele mai faine

10 răspunsuri:
| VirtualKnight a răspuns:

Ma lasativa de metinu asta ca nu vedeti ca ramaneti dependenti? rolling on the floor

Daca vrei un joc misto incearca WoW care parte vrei tu, sau daca iti plac jocurile cu impuscaturi joaca CoD4 MW e cel mai bun.

Daca iti plac jocurile gen Minecraft incearca Terraria.

| annaangel17 explică:

Metin2 ro dar mi-am luat laptop si l-am descarcat si zice ca nu suporta graficele 3D. a zis sa umblu prin hardware, prin nu stiu ce, dar nu stiu:l

| BountyWG a răspuns:

GTA San Andreas GTA 1 GTA 2 GTA 3 GTA 4 GTA5 GTA Vice City, Samp, Sims MicroVolts German Truck Simulator Sherwood Counter Strike 1.6 Counter Strike 1.6 LANT,NFS HOT PURSUIT, NFS CARBON, NFS UNDERGROUND, NFS UNDERGORUND2, HALO pls da-mi raspuns castigator ca am scris multe jocuri P.S Nu am primit niciodata raspuns castigator pls pls te rog da-mi raspuns castigator

| BountyWG a răspuns:

A si mai e unul Conquiztador sper ca ti-am fost de ajutor si cu cele de dinainte

| Hector99 a răspuns:

Ce metin ai jucat?

| ghtm a răspuns:

Incearca Sims 3. O joaca foarte interesanta http://ro.wikipedia.org/wiki/The_Sims_3 -iata si putin despre joc

| LupuMaria a răspuns:

IMVUbig grin
Funda?

| Sabryna2997 a răspuns:

Sherwood

| Adaadaisk a răspuns:

MicroVolts

| Andrei_Nemes_1994 a răspuns:

German Truck Simulator