| IonutValeriu a întrebat:

Ce jocuri frumoase stiti? De care odata ce te apuci, sa nu iti vina sa te mai lasi? Nu conteaza genul si mmorpg, si shooter, orice fel, doar sa fie foarte fain si sa evoluezi constant in el. In afara de cele clasice, precum csgo, lol, dota, etc.

6 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Need for speed

| gamersamp12 a răspuns:

Planetside 2, League Of Legends, Cs:Go, Skyrim (sunt prea multe de explorat daca iti place gameplay-ul de la skyrim), Gta V - FiveM sau RageMP, Squad, Will to live online.

| serenityxx a răspuns:

#jadedinasty
#metin2
#aion
#snoweaglelord

#momentsavour ????

| Nemeessis a răspuns:

Assassins Creed (trilogia: origins, odyssey, valhalla), brotherhood, revelation, syndicate, black flag, unity, 3 remastered.
Far Cry (3, 4,5 si primal)
The Long Dark
Valorant
Battlefield 5 sau 1
Cyberpunk 2077
Hitman 2 si 3
Red Dead Redemption 2
The Witcher 3
Watch dogs 1, 2 si legion

| MardaleGabriel a răspuns:

Minecraft sau wwii

| Raducutzu33 a răspuns:

Terraria