| DjBebe a întrebat:

Cine stie cateva jocuri pe care le-ati jucat.De genul shooter, mmorpg, strategie.Si sa fie pentru pc happy

Răspuns Câştigător
| Revelation a răspuns:

Shooter : Fear ( e si foarte HoRrOr si sunt mai multe) Call of duty (sunt mai multe) Swat ( sunt mai multe ) Max Payne 1, 2
MMoRPG: Metin 2 ( e praf mai bine nu juca ) 4Story ( e super, si e in romana ) PerfectWorld ( cel mai bun mmorpg din lume, e in engleza) Warcraft.
Strategie: ParaWorld ( e cu dinozauri, e misto rau de tot ) Stronghold : Crusader, 2. Rome Total War sau Napoleon Total war sau Medieval Total War, sunt multe si sunt cool, Warcraft 3, Frozen Throne...