| a12 a întrebat:

Ce jocuri frumose imi recomandati pentru pc meu in afara de fotbal si seria need for speed si toate call of duty si batelield
Pc
2 gb ram
placa video: nVIDIA gforce 8400gs
windows 7
cpu: Intel pentium dual core 2, 70 Ghz

3 răspunsuri:
| Ezio13 a răspuns:

Incearca aste happy

Assassins Creed (Toata seria)
Saints Row 2, 3
Splinter Cell (Toata seria)
BurnOut Paradise City
Prototype 1, 2

Cam atat imi vine acum in cap...

Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| alex_7118 a răspuns:

Eu iti recomand sa incerci sa joci spiderman1 sau 2 si3, Sirios Sam-The Second Ecunter

| Bobyxx a răspuns:

Incearca frate jocul spiderman web of shadows este super, uite si un trailer sa te convingi http://www.youtube.com/watch?v=B26swwx9jDs
poti incerca si Saints Row 2
Gta iv
spiderman 3
Wolverine
sau un joc de amuzament (unul din preferatele mele ) Neighbours from Hell {1 si dupa aia cauta si 2 }. Sper ca te-am ajutat