| Anonimus197568 a întrebat:

Ce jocuri gen wolfenstein stiti? Adica sa poti sa te duci si cu cutitul si sa ai de colectat sa distrugi cutii sau alte chestii ca sa ia armura si sa ai si armotizor pe arme, sa fi stealth. DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Coltm8 a răspuns:

Seriile Half-Life, Jocurile Counter-Strike, Team Fortress 2, Seriile Far-Cry, Tomb Raider 2013, The Witcher, si mai sunt dar pe astea le stiu.

| Coltm8 a răspuns:

Jocurile Half-Life, Jocurile Counter-Strike, Team Fortress 2, daca vrei jocuri cu poveste mai sunt: Far-Cry 1 2 si 3, Tomb Raider 2013 si The Witcher.