| RuLLeR4D a întrebat:

Salut, vreau niste shooterte in care poti face upgrade-uri la arme, la chestii., ceva gen Wolfenstein The New Order. Dar sa nu fie foarte pretentios jocul.

Răspuns Câştigător
| swordfish a răspuns:

Battlefield play4free, este online si gratuit dar este cam greu la inceput si este facut s-a cam bagi joc in el

| RuLLeR4D explică (pentru swordfish):

Poti sa ma ajuti? Cand sunt intr-un meci, dupa 2-3 minute imi zice "Is a problem with your connection" De ce?

| swordfish a răspuns (pentru RuLLeR4D):

Jocul asta pentru cat este de low la grafica necesita o conexiune a dracului de buna la internet sad

3 răspunsuri:
| MateiSebastian a răspuns:

Încearcă seria de jocuri S.T.A.L.K.E.R.