| alintinu a întrebat:

Ce jocuri imi merg pe un PC pentium 4, service pack 2, 1GB ram, 2, 40Ghz, placa video implantata in placa de bazalaughing. dau fundita!

Răspuns Câştigător
| EdiC a răspuns:

Pai online:Metin2, Silkroad, 4story, caball si gta san andreas, gta vice citi, fifa multe nfs, serious sam shaun white skateboarding, etc. multe
Bafra sper ca ti-am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Multeee

| SirbGabriel a răspuns:

Merg destul de multe:Fifa 2012, Pes 2012, toate gta 3, UFS, need for speed in afara de the run si pro street, CS 1.6, Mount and Blade o gramada nu stau sa ti le insir pe toate ca sunt multe.