| RealLife a întrebat:

imi spuneti si mie niste jocuri cu curse de masini misto?
calculatorul meu are:1 gb memorie ram, placa video GeForce 8400 GS, pentium(r) D si windows xp service pack 3.

Răspuns Câştigător
| Steff_7182 a răspuns:

Seriile Need For Speed :Underground, Underground 2, Pro Street, Carbon, pana la Undercover(inclusiv cred ca ar merge, dar pe detalii minime); poti incerca si Grid sau Dirt 1 si 2(desi ma indoiesc ca iti merge 2 asa cum ar trebui);
oricum, testeaza orice joc pe site-ul http://www.systemrequirementslab.com/cyri
Pa pa si Bafta!

6 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Nascar, need for speed, gta vice city...numai atatea stiu eu!

| yomanu a răspuns:

Juiced, Street Racing Sindicate, Flat Out2, TOCA 3, mercedes world racing (1 si 2), test drive unlimited, Superstars V8 Racing,
mai vechi gen GTA : Scarface, Driver Parallel Lines, Reservoir dogs, Mafia

| Tokha a răspuns:

Pai Need For Speed se joaca varumiu. si mie mi-a placut.

| Toxic a răspuns:

Burnout Paradise
Monster Jam: Urban Assault
RACE Pro
Midnight Club: Los Angeles
Fuel
Pure
Test Drive unlimited
Need For Speed (toata categoria)
Project Torque
Ray City
Dirt2
Gran Turismo
GRID
Juiced 2
Have Fun!

| intrebare7 a răspuns:

Salut! iti recomand nfs-urile mai ales nfs shift si nitro