| valibarbu a întrebat:

Ce jocuri imi merge pe placa video nvida GeForce fx5700 250 memory? pliz zicet-imi si mie dau funda!

Răspuns Câştigător
| MihaicaDan a răspuns:

Pai... eu am GeForce GT8600 tot de 256 mb. poti incerca : dead space 3, Gta 4, Far cry 3, hitman absolution, Metal gear Rising Revengeance(il joc acuma tongue ) NFs most wanted 2012(parca merge putin in reluare ), Assassins creed pana la III (fara Black Flag -imi merge in poze ), payday. Daca dai grafica sa fie putin mai mica merg foarte bine. sunt incercate de mine. nu te lua dupa ce spun ceilalti Gta3... Funda? (incearca si o sa vezi)

| valibarbu explică (pentru MihaicaDan):

Eu am ram de 769 mb

3 răspunsuri:
| StefanERC a răspuns:

Need For Speed Most Wanted
Stronghold crusader
Burnout paradise
Driver san francisco
Ballance

| xDanix1998 a răspuns:

Nfs most wanted ala vechi, gta3, gta san andreas, farcry1, saints row 1, metin2, 4story, AirMech.