| marinela95 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati asa interesanteca cum ar fi Need for Speed etc? dau funda neaparat.

2 răspunsuri:
| RADUTANASE a răspuns:

Salut! Daca ai avea un calculator cu 3 gb ram si 3 ghz procesor tiar merge foarte bine si cursiv jocul need for speed hot pursuit 2011. Daca ai avea un calculator mai slab de atat incearca need for speed shift, need fosr speed most wanted, need for speed carbon si nned for speed world(care este online). Astea ar fi jocurile.Primesc fundita?

| msil3 a răspuns:

Pai sunt multe jocuri
Seria Need For Speed
Nfs Most Wanted
Nfs Hot Pursuit
NFS ProStreet
Nfs Underground
Nfs Underground 2
Nfs Carbon
ETC
Din Seria Grand Theft Auto
Gta ViceCity
Gta San Andreas
Gta III
Gta IV
GTA Romania