| PsyhoChild a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati?
Jocuri de strategie in care trebuie sa iti construiesti oras sau castel, sa ataci altele etc.Ca si age of empires sau warcraft 3. Daca ar fi si online ar fi perfect.

2 răspunsuri:
| GrepolisKing a răspuns:

Mai sunt jocurile in browser gen grepolis si multe altele
Spor!

| AndreiBalan a răspuns:

Pai acum depinde pe ce vrei sa te joci, pe telefon sau pe PC.Eu iti recomand pe telefon "Clash Of Clans"
daca iti place poti incerca si "Clash Royal", caci tot este la moda acum happy.Pe PC poti incerca "Good Game Impaer", este in limba romana daca iti place.Acesta este pe browser! Sper ca te-am ajutat cu ce stiu eu, mult succes in continuare! happy