| strike118 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru :

Microsoft Windows XP Professional
Versiune 2002
Service Pack 3

Intel(R) Celeron(R) D CPU 3.06 GHz, 3.07 GHz, 504 MB RAM?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Salut! Decat sa-ti scriu aici un ditai pomelnicu cu 'n' jocuri pe care le poti juca pe acea confguratie, iti recomand sa intrii pe site-ul : http://games.gamepressure.com/ ( ai toate jocurile din lume acolo )
Ca sa fii sigur ca pc-ul tau ruleaza un joc, intra pe site-ul : http://www.systemrequirementslab.com/cyri si vei putea vedea acolo daca merge, sau nu.
Bft! :)

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns (pentru express11):

De jucat poate, doar ca nu poate juca mai nimic din ultimii 10 ani...

| express11 a răspuns (pentru KodrutZ):

Asa ma gandeam si eu, dar nu eram sigur.merci!

| strike118 explică (pentru KodrutZ):

Jocuri de prin 2008 pot juca oricum.

| KodrutZ a răspuns (pentru strike118):

Sa ne scrii o scrisoare cind joci tu Crysis pe ala. E din 2007.

| strike118 explică (pentru KodrutZ):

Cu Crysis nu imi fac nicio sansa. tongue

| KodrutZ a răspuns (pentru strike118):

Asa daca e sa o luam eu iti zic jocuri din 2014 care merg pe sisteme din 2002, dar in mod normal discutam de chestii care folosesc hardware-ul la zi din plin, nu bazaconii gen Hearthstone care imi merge si cu integrata de rupe, in timp ce War Thunder e de nejucat pe integrata. Bine, nu mai folosesc integrata de citeva luni bune, aia a fost o situatie de urgenta in care mi se busise placa video veche si vreo 2 luni am folosit integrata.