| Ciobanu_Valentin_1994 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru o placa video Nvidia fx5500? Nu vreau raspunsuri gen e veche sau poti juca mario etc.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Civilization III, Wolfenstein: ENemy Territory

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pai e o placa foarte noua, cine zice ca e veche? Daca era din 1990 macar mai ziceam, dar asa... e de-a dreptul contemporana! Nu merge Mario!
Ia frumos si cauta mataluta "top 20 PC games of 2001" si repeta operatia asta pentru toti anii pina prin 2005. Iti alegi de acolo ce ti se pare interesant.

| Ciobanu_Valentin_1994 explică (pentru KodrutZ):

Prea mult de lucrulaughing)

| KodrutZ a răspuns (pentru Ciobanu_Valentin_1994):

Atunci ia si joaca Mario.

| Ciobanu_Valentin_1994 explică (pentru KodrutZ):

Eu am pus intrebarea asta cu un scop nu ca sa imi spui tu sa joc mario. Vreau sa spuneti despre jocuri pe care le-ati jucat si v-au placut ca apoi sa mi le recomandati si mie

| KodrutZ a răspuns (pentru Ciobanu_Valentin_1994):

Ai intrebat ce jocuri pentru placa respectiva. Eu am avut o placa similara pina in 2007. Crezi ca imi mai aduc aminte ce am jucat pe aia? Poate doar 2-3 titluri maxim. Ai cel putin citeva ZECI care merita jucate si vor merge ok pe ea. De aia am zis sa cauti. Dureaza maxim 10 minute. Dar nah. pica para malaiata...

| Ciobanu_Valentin_1994 explică (pentru KodrutZ):

Si era greu daca mi le spuneai?

| KodrutZ a răspuns (pentru Ciobanu_Valentin_1994):

Preferai 2-3 in loc de 20-30? Plus ca nu prea te vad eu pe tine jucind People's General sau Panzer General 3D...

| Ciobanu_Valentin_1994 explică (pentru KodrutZ):

Am sa le incerc mersibig grin

| KodrutZ a răspuns (pentru Ciobanu_Valentin_1994):

Civilization III, Wolfenstein: ENemy Territory