| AvalohAlyn a întrebat:

Ce jocuri pe PC merg jucate cu un volan mai vechi, din 2006, Gembird?
Îmi va merge ETS 2 sau macar GTA IV,San Andreas?
Căci la jocurile astea am mod-urile cele mai frumoase cu autobuze, microbuze, taxi-uri, maxi-taxi etc

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Cauta numele jocului + numele volanului si aflii. Pe unele merge, pe unele nu. Dar eu personal as strange nise bani si as lua un volan de la Logitech.

| aditimus a răspuns:

Ce zici de Crazy Taxi si volanul ar trebui sa mearga pe orice joc pentru ca cerintele sunt direct x 7 sau higher deci numai pe windows 10 daca ai probleme cu driverele.

Răspuns utilizator avertizat