| Ady_Adryan_2000 a întrebat:

Ce jocuri merg pe Laptop HP EliteBook 8530w 15.4" Intel Core 2 Duo 2. 8GHz, 3GB DDR2, 160GB HDD, DVD-RW, WEBCAM, placa video nVIDIA Quadro FX 770M.

4 răspunsuri:
| aLeXFotballClub a răspuns:

Mama ce laptop in fine GTA V 100% FAR CRY 4 si Battle Field 4, 3, 2, 1 Call Of Duty!

| VladyXR a răspuns (pentru aLeXFotballClub):

Ce laptop bun visezi tu ma? Esti batut cu paleta in cap? In niciun caz GTA V sau FAR CRY 4 Bf4, e laptop de office.

| Ady_Adryan_2000 explică (pentru VladyXR):

Ma mie nu-mi place gta 5 eu joc jocuri asemanatoare cu prototype

| VladyXR a răspuns (pentru Ady_Adryan_2000):

Sainsts Row II @ 3